15 - Mario Carnaghi TG10/1600 CNC Carrouseldraaibank
Herstal | BE
0 Bod Biedingen Hoogste bieder Overboden
Delen
Productinformatie
Merk Mario Carnaghi
Aantal 1
Te kopen aantal 1
Type TG10/1600
Klauwplaatdiameter: 1600 mm
Max draaidia - passage: 1700 mm
Vermogen op hoofdspil: 70 kW
X - as: 1965 mm
Z - as: 750 mm
Sturing: E.C.S CNC 2600
Snelheden: 3.5 - 300 rpm
Gereedschapswisselhouder: ja
Aantal posities gereedschappen: 12
Koelinginstallatie: ja
Verlichting: ja
Belangrijke informatie
Klauwplaatdiameter: 1600 mm
Vermogen op hoofdspil: 70 kW
X - as: 1965 mm
Z - as: 750 mm